אנחנו? מי אנחנו?

חנות תוספי תזונה באשדוד

פיטנס דיפו היא חברה לייבוא ומכירה של תוספי תזונה, אביזרי ספורט וציוד כושר איכותי. החברה מפעילה חנות אונליין ומבצעת משלוחים והתקנות בכל רחבי הארץ. בנוסף, החברה מפעילה חנות תוספי תזונה באשדוד פתוחה לקהל.

פיטנס דיפו הוקמה בשנת 2007 במטרה להנגיש לקהל המתאמנים הישראלי, מוצרים איכותיים ויעילים לשיפור הכושר, הבריאות ואיכות החיים. החברה הוקמה על ידי צוות מקצועי ש"חי" את עולם הכושר ברמה בינלאומית. החזון של החברה הוא להתמקד בתוצאות של המתאמן, ולא במכירת המוצר. אנחנו דוגלים במוצרים שמספקים תוצאות אמיתיות ומקרבות אתכם ליעדים שלכם.

כל המוצרים שלנו בטוחים לשימוש ומיובאים לישראל לאחר שנמכרו והצליחו במדינות מפותחות בעולם. אנחנו בוחנים את התוצאות והתכונות של כל מוצר ויודעים לזהות מוצר טוב באמת.

כמו כן, אנחנו שותפים ותיקים של היצרנים, היבואנים והמשווקים הגדולים והמוכרים בתחום, כדי להשיג ללקוחותינו את המחירים הטובים ביותר.

לכן, הלקוחות המגיעים אלינו אל חנות ספורט באשדוד תמיד נהנים ממוצרים בלעדיים וממבצעים בלעדיים.

בפיטנס דיפו הגישה היא שהתפקיד שלנו לא נגמר במוצרי מדף טובים. לכן, אנחנו מחויבים גם לשירות מקצועי ללא פשרות, שיסייע לכל לקוח להגשים את מטרותיו ולהגיע לתוצאות שעליהן הוא חולם. פיטנס דיפו פועל כמרכז ידע והכוונה, מתוך תחושת שליחות. אנחנו מתבססים על ידע מקצועי, מאמרים ומחקרים עדכניים מרחבי העולם, כדי להעניק ל לקוחות שלנו את המוצר הטוב ביותר עם ההדרכה הנכונה ביותר.

צוות חנות תוספי תזונה באשדוד בקיא בכל התכונות והיתרונות של המוצרים ותמיד ישמח לייעץ ל לקוחות בנושא פיתוח גוף ומסת שריר, כוח, סיבולת וכל היבטי הכושר הגופני.

אנחנו מאמינים שהצלחה בפיתוח גוף תלויה במידע מדויק, בתזונה נכונה ו בהתמדה. לכן, אנחנו מגישים לכם באתר את המידע הטוב ביותר, אותו תוכלו ליישם באמצעות מוצרי הכושר והתזונה שלנו.

עשר תשובות לשאלה: למה פיטנס דיפו?

חנות ספורט באשדוד

  1. האתר שלנו %100 מאובטח. תשלומים באשראי מתבצעים דרך CreditGuard, חברת הסליקה המובילה והבטוחה ביותר בישראל, לפי תקן PCI. לנוחיותכם ניתן לשלם גם באמצעות Paypal.
  2. כל המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות מקצועית על ידינו, ונבדקים בתיאום עם היצרנים עצמם.
  3. תמיכה ושירות לקוחות: אנחנו זמינים לפניות בכל שעות היום בטל' 03-600-6585,בצ'ט אונליין שבאתר, ובמייל: info@fitnessdepot.co.il.
  4. למרות מיקומה הפיזי של חנות ספורט באשדוד – אנחנו שולחים ומספקים מוצרים לכל רחבי הארץ במהירות, לרוב, 2 – 5 ימי עסקים. תוכלו לבדוק את סטטוס המשלוח בכל רגע נתון באמצעות מספר המעקב שימסר לכם או בפנייה לשירות הלקוחות. מרבית המוצרים נשלחים ללא דמי משלוח!
  5. בפיטנס דיפו מתחייבים למחירים הטובים ביותר בישראל עבור תוספי מזון ובכלל.
  6. אנחנו מייבאים בבלעדיות מותגים מצוינים ומוצרים חדשים שלא תמצאו בשום מקום אחר.
  7. אנחנו אורזים את המוצרים בצורה הבטוחה והאיכותית ביותר, למניעת נזקים בשילוח.
  8. בפיטנס דיפו תמצאו את מלאי המוצרים הגדול והמגוון ביותר בישראל.
  9. אנחנו מציעים רק מוצרים שמובילים לתוצאות ויעזרו לכם להביא את הגוף שלכם למקום שעליו אתם חולמים.
  10. בפיטנס דיפו אנו תמיד דואגים לחדש ולהוביל בכל מה שקשור בתחום הספורט והבריאות ולכן תמיד תמצאו מוצרים חדשניים ומובילים בתחום על מנת שתגיעו לתוצאות שתמיד רציתם

ההתחייבות שלנו: פיטנס דיפו תמיד תספק מוצרים איכותיים שמייצרים תוצאות, במחירים הנוחים ביותר, ובליווי השירות האמין והמקצועי ביותר.

ההתחייבות שלנו:

פיטנס דיפו תמיד תספק מוצרים איכותיים שמייצרים תוצאות, במחירים הנוחים ביותר, ובליווי השירות האמין והמקצועי ביותר

ההתחיבות שלנו ללקוחותינו:

0
דילוג לתוכן